Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konverzace Tipsport (čti odspodu)

Dobrý den,
 
"potvrzuji tímto, že vyřízení Vaši reklamace je správné."
 
To je furt to samé dokola. Pokud tvrdíte, že je vyřízení mé reklamace správné, pak jste tuto skutečnost museli zkontrolovat u oficiálního zdroje výsledků a nemůže Vám tedy činit naprosto žádný problém předložit důkaz tohoto tvrzení. Jelikož jsem Vás o to mnohokrát žádala a žádný důkaz, že by se utkání začalo hrát v jiný, než oficiálně stanovený čas, jste mi nepředložili, je mi jasné, že žádný důkaz nemáte a jen se mě snažíte sprostě ukrást mé peníze. To byste totiž také mohli prohlásit, že všechny mé peníze na herním účtu jsou Vaše, že to opakovaně potvrzujete a tudíž je to pravda... Ač by to byl samozřejmě pouze účelově vykonstruovaný nesmysl.
 
" Vaše sázka byla vyhodnocena s souladu s Herním plánem § 12, odst. 1, písmeno g),"
 
Neřídíte se dokonce ani svým vlastním herním plánem, cituji § 12, odst. 1, písmeno g): "Jestliže je Sázka uzavřena evidentně po odehraném utkání, respektive v jeho průběhu (mimo Sázek LIVE)"
 
Zde se píše: "Jestliže je sázka uzavřena EVIDENTNĚ...", tak se ptám, čím/jakým způsobem byla dle Vašeho tvrzení EVIDENTNĚ tato sázka uzavřena v průběhu utkání, když oficiální čas zahájení utkání byl stanoven na 10:30:00 h přesně a kromě prázdných tvrzení ve stylu: "ještě jednou potvrzuji, že vyhodnocení sázky je správné", jste nepředložili NAPROSTO ŽÁDNÝ důkaz o tom, že by toto utkání nebylo zahájeno v oněch oficiálně stanovených 10:30:00 h přesně (z čehož se logicky vychází, protože to je oficiálně stanovený čas).
 
"neboť byla uzavřena již po té, kdy se utkání odehrávalo."
 
Jak mohly být mé sázky uzavřeny po začátku, když tikety byly vsazeny v 10:16:46 h a 10:18:46 h a oficiální začátek utkání byl stanoven na 10:30:00 h, přičemž jste dle Vás dřívější zahájení utkání ničím neprokázali ?
 
"Bohužel situace, kdy se plánovaný a skutečný termín začátku utkání  liší,
jsou ve sportu poměrně časté. Správnost časově závislého vyhodnocení jsme řádně ověřili."
 
Připouštím, že tato situace ve sportu opravdu může nastat. Proto Vás žádám o doložení skutečného termínu začátku utkání!!! Pokud nedoložíte dřívější zahájení utkání, není žádný důvod se domnívat, že utkání nezačalo v 10:30:00 h, tedy v oficiálně stanovený čas. Pokud jste správnost časově závislého vyhodnocení řádně ověřili, jak píšete, tak Vám nemůže činit žádný problém předložit důkaz ze zdroje, ze kterého jste toto ověřili!
 
"Vaši reklamaci, jak jsme již uvedli,  není možné vyhovět. Další korespondence v té věci, již toto naše rozhodnutí nemůže změnit."
 
Proč mé reklamaci není možné vyhovět ? Když mi chcete bez důkazu Vašeho tvrzení ukrást mé peníze, tak je to dokonce Vaše povinnost ! Ale už jsem pochopila, že s Vámi nebude rozumná řeč. Vy byste si měli především uvědomit, že jste mě sprostě okradli a že o navrácení mých ukradených peněz nebudete rozhodovat Vy, ale soud! Takže aby bylo ve věci jasno, dávám Vám čas do konce měsíce května 2015, abyste mé ukradené peníze ze sázek (celkem 2.950 CZK) na utkání Intanon-Y.J.Bae vrátili na můj herní účet nebo jasně prokázali, že toto utkání bylo zahájeno dříve, než v oficiálně stanovený čas. V případě, že neučiníte ani jedno, na začátku června 2015 podám na společnost Tipsport se svojí právničkou (Judr. ****) žalobu na zpronevěru mých peněz k soudu. Předžalobní výzvu Vám zasílat nebudu, protože jsem Vás o tomto kroku již informovala. Ještě před samotným soudem, celou tuto naši emailovou konverzaci a s ní způsob, jakým jste mě nečestně a nelegálně okradli o mé peníze, umístím na všechna známá sázkařská fora (kolemdvou.cz, sazkar.net, liga.cz, livesport.cz, chrtba.com a další) a také do diskuzí na samotném Tipsportu. V případě, že mi v této pro Vás jistě nežádoucí reklamě budete bránit, přidám tuto skutečnost do článků v předem jmenovaných forech a rovněž se o tom zmíním u samotného soudu (protože pokud si za svým jednáním stojíte, pak Vám v žádném případě nemůže vadit, že se o způsobu Vámi řešené reklamace dozví veřejnost a Vaši klienti a dále to soud ujistí v tom, že se děje něco nekalého, když se společnost snaží zabránit v tom, aby její vlastní vyjádření spatřilo světlo světa).
 
Moje advokátka tvrdí, že po předložení emailové komunikace, bude celý soudní proces pouze formalita. Zvažte, jestli Vám to za ty necelé 3 tisíce CZK stojí, prohraný soud se všemi náklady Vás prý bude stát zhruba 20.000 CZK.
 
Irena Zárybnická

 

---------- Původní zpráva ----------
Od: Jiří ČIŽMÁR <jiri.cizmar@tipsport.cz>
Komu: IZarybnicka@seznam.cz <IZarybnicka@seznam.cz>
Datum: 25. 5. 2015 9:53:47
Předmět: reklamace - odpověď na odvolání

 

Dobrý den paní Zárybnická,

 

potvrzuji tímto, že vyřízení Vaši reklamace je správné. Vaše sázka byla vyhodnocena s souladu s Herním plánem § 12, odst. 1, písmeno g),

neboť byla uzavřena již po té, kdy se utkání odehrávalo. Bohužel situace, kdy se plánovaný a skutečný termín začátku utkání  liší,

jsou ve sportu poměrně časté. Správnost časově závislého vyhodnocení jsme řádně ověřili.

 

Vaši reklamaci, jak jsme již uvedli,  není možné vyhovět. Další korespondence v té věci, již toto naše rozhodnutí nemůže změnit.

 

Děkuji za pochopení.

 

S pozdravem

 


Ing. Jiří Čižmár
vedoucí oddělení vnitřního auditu


Tipsport a.s.
Politických vězňů 156
Beroun 1, 266 01
http://www.tipsport.cz

cizmar@tipsport.cz
+420 311 633 161

 

 

 

From: IZarybnicka@seznam.cz [mailto:IZarybnicka@seznam.cz
Sent: Tuesday, May 19, 2015 12:32 PM
To: Martina KYSELÁ
Cc: Podpora
Subject: Re: Reklamace

 

Dobrý den,

 

Vy píšete: 

 

"ještě jednou potvrzuji, že vyhodnocení sázky je správné."

 

Pokud Vy toto tvrdíte, tak snad Vy dodáte důkaz, že tomu tak opravdu je ! To, že jste žádný takový důkaz až doposavad nepředložili, mě jen utvrzuje v domněnce, že žádný důkaz nemáte, že utkání opravdu začalo podle oficiálně stanoveného času v 10:30:00 hod a jen se mi snažíte ukrást mé peníze !

 

"Utkání se začalo hrát dříve, proto byly sázky uzavřené po začátku utkání vyhodnoceny jako VADA. Čas začátku utkání jsme několikrát ověřili u dodavatele streamu."

 

A znovu, pokud jste toto ověřili, jak Vy tvrdíte, u dodavatele streamu, předložte laskavě důkaz ! Dodavatel streamu navíc není žádný oficiální, ani nijak důvěryhodný zdroj!

 

"Pokud máte důkaz o Vašem tvrzení, zašlete nám jej a my jej posoudíme."

 

Neděláte si ze mě srandu ? Já mám sázkové kanceláři prokazovat, že utkání začalo podle oficiálně stanoveného času ? Nezbláznili jste se tak trochu ? Oficiálně stanovený čas byl stanoven na 10:30:00 hod, všechny sázkové kanceláře (i včetně věhlasného PinnacleSports.com) na tuto příležitost nabíraly sázky do 10:30:00 hod a následně vyplácely na tuto příležitost výhry! To znamená, že pokud Tipsport nevyplácí výhry na tikety vsazené až do 10:30:00 hod, tak se skutečným začátkem utkání buď vědomě manipuluje nebo tak činí všechny ostatní sázkové kanceláře! Oficiální začátek utkání byl stanoven na 10:30:00 hod, Vy tvrdíte, že tomu tak není, pak je průkazní břemeno na Vaší straně! Vzhledem ke všem okolnostem, které jsem vylíčila, neexistuje ani nejmenší důvod se domnívat, že utkání opravdu nezačalo v oficiálně stanovených 10:30:00 hod, protože tomu vše nasvědčuje! Buďto mi naprosto jasně prokažte, že toto utkání nezačalo v oficiálně stanovených 10:30:00 hod, ale v 10:09:08 hod, jak jste tvrdili v předchozím emailu nebo mi laskavě vyplaťte moje peníze, které momentálně naprosto neoprávněně zadržujete! Pokud neučiníte ani jedno, budu se svých peněz domáhat skrz svého rodinného právníka právní cestou, kde mimo jiné u samotného soudu předložím veškerou emailovou komunikaci a dále, pokud opravdu máte nějaké důkazy, že utkání začalo, jak tvrdíte v 10:09:08 hod a předložíte je až u samotného soudu, budu trvat na tom, abyste zaplatili veškeré soudní poplatky, protože jste mi tyto důkazy odmítli předložit při reklamaci a celý soud tak probíhal uplně zbytečně pouze a jen kvůli Vaší nečinnosti. Dále také u soudu zmíním, že jste odmítali v celé záležitosti rozumně komunikovat, protože vůbec nějaké Vaší reakce jsem se dočkala až poté, co jsem Vám reklamační email odeslala několikrát.

 

Irena Zárybnická

 

---------- Původní zpráva ----------
Od: Martina KYSELÁ <martina.kysela@tipsport.cz>
Komu: IZarybnicka@seznam.cz <IZarybnicka@seznam.cz>
Datum: 18. 5. 2015 16:10:49
Předmět: Reklamace

 

Vážená paní Zárybnická,

 

ještě jednou potvrzuji, že vyhodnocení sázky je správné. Utkání se začalo hrát dříve, proto byly sázky uzavřené po začátku utkání vyhodnoceny jako VADA. Čas začátku utkání jsme několikrát ověřili u dodavatele streamu.

Pokud máte důkaz o Vašem tvrzení, zašlete nám jej a my jej posoudíme.

 

S pozdravem

 

Martina Kyselá

oddělení vnitřního auditu

 

cid:image001.png@01CEAFE7.2A3F22D0

Tipsport.net a.s.

Politických vězňů 156

266 01, Beroun

www.tipsport.cz

martina.kysela@tipsport.cz

 

 

---------- Původní zpráva ----------
Od: IZarybnicka@seznam.cz
Komu: Martina KYSELÁ <martina.kysela@tipsport.cz>
Datum: 11. 5. 2015 17:17:14
Předmět: Re: Reklamace

 

Dobrý den,

 

pokud utkání začalo, jak Vy tvrdíte, v 10:09:08 hod přesně, tedy v jiný, než v předem stanovený oficiální čas zahájení utkání, pak to musíte prokázat. V opačném případě se toto Vaše jednání (nevyplacení výher) nedá brát nijak jinak, než krádež. Tvrzení není důkaz. Pokud mi tedy odmítáte proplatit výhry, pak jasně prokažte (nejlépe z oficiálního zdroje), že dané utkání bylo opravdu zahájeno v 10:09:08 hod (nikoliv v oficiálně stanovených 10:30:00 hod), jinak mi laskavě přestaňte zadržovat mé peníze! Děkuji za pochopení, Irena Zárybnická.

 

---------- Původní zpráva ----------
Od: Martina KYSELÁ <martina.kysela@tipsport.cz>
Komu: IZarybnicka@seznam.cz <IZarybnicka@seznam.cz>
Datum: 4. 5. 2015 9:58:36
Předmět: Reklamace

 

Dobrý den paní Zárybnická,

 

mohu jen potvrdit naše původní vyjádření. Oba tikety byly vsazeny již v průběhu utkání, proto jsou vyhodnoceny v souladu s Herním plánem, jako VADA. Přesný čas zahájení zápasu je 10:09:08 hod.

Je nám líto, ale reklamaci není možné vyhovět.

 

S pozdravem

 

Martina Kyselá

oddělení vnitřního auditu

 

cid:image001.png@01CEAFE7.2A3F22D0

Tipsport.net a.s.

Politických vězňů 156

266 01, Beroun

www.tipsport.cz

martina.kysela@tipsport.cz

 

 

From: IZarybnicka@seznam.cz [mailto:IZarybnicka@seznam.cz
Sent: Monday, April 27, 2015 9:26 AM
To: Martina KYSELÁ
Subject: Re: Reklamace

 

Dobrý den, utkání se rozhodně nezačalo hrát v 10:00 hod, jak Vy tvrdíte, jelikož ještě v době, kdy jsem dané utkání u Tipsportu vsázela (první tiket v 10:16:46 h a druhý tiket v 10:18:46 h), mělo toto utkání ještě stále vypsáno několik online sázkových kanceláří (i včetně věhlasné sázkové kanceláře PinnacleSports.com) a narozdíl od Tipsportu řádně vyplácely výhry! Toto utkání se v žádném případě nemohlo začít hrát dříve, než v 10:20 h, podle výsledkových servisů toto utkání začalo přesně v 10:30 h, to je stejný čas začátku utkání, jaký má u vyhodnocení utkání i Tipsport (jen překvapivě ne na mých tiketech). Pokud tedy tvrdíte, že utkání začalo v 10:00 hod, pak to jasně a zřetelně prokažte. V opačném případě mi laskavě připište mé výhry! Děkuji, Irena Zárybnická.

 

---------- Původní zpráva ----------
Od: Martina KYSELÁ <martina.kysela@tipsport.cz>
Komu: IZarybnicka@seznam.cz <IZarybnicka@seznam.cz>
Datum: 25. 4. 2015 18:27:01
Předmět: Reklamace

 

Vážená paní Zárybnická,

 

utkání se začalo hrát oproti plánovanému začátku v 10:30 hod již v 10:00 hod. Z tohoto důvodu byly všechny sázky uzavřené po začátku utkání, vyhodnoceny v souladu s herním plánem jako VADA.

Za komplikace se Vám omlouváme.

 

S pozdravem

 

Martina Kyselá

oddělení vnitřního auditu

 

cid:image001.png@01CEAFE7.2A3F22D0

Tipsport.net a.s.

Politických vězňů 156

266 01, Beroun

www.tipsport.cz

martina.kysela@tipsport.cz

 

 

 

From: IZarybnicka@seznam.cz [mailto:IZarybnicka@seznam.cz
Sent: Friday, April 24, 2015 12:31 PM
To: Podpora
Subject: Storno výherních tiketů ?????

 

Dobrý den, jak je možné, že jste stornovali tyto dva mé tikety ?:

 

 

 

Přitom jako výsledek utkání máte na svých vlastních internetových stránkách výsledek Intanon - Y.J.Bae 2:0 !!!!! Žádám o připsání výher na svoje herní konto.

 

Irena Zárybnická